ОГОЛОШЕННЯ!!!

«Оленка» святкує

Картинки по запросу новорічні картинки

 

 

18.12. – розвага «Листи до Миколая» (старша, середня група).

20.12. – святковий ранок «Казковий Новий Рік» (старша група).

20.12. – святковий ранок «Мішок Миколая» (середня група).

 

Запрошуються рідні та близькі наших вихованців

 

 

11.11.-15.11.2019.

 

 

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ’Я

 

Шановні батьки!

Не залишайте дітей без нагляду!

Легковажне поводження дітей з вогнем, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків. І виною цьому – батьківський недогляд. Статистика трагедій свідчить: здебільшого нещастя трапляються тоді, коли діти залишаються вдома самі, без нагляду дорослих.

Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина, особливо до батьків.

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам'ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди, потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить лише від нас самих!

 

Шановні батьки,відповідно до перспективного плану розвитку матеріально-технічної бази дошкільного навчального закладу на 2017-2019 роки, з метою запобігання нещасним випадкам з дітьми та працівниками  закладів дошкільної освіти  під час проведення ремонтних робіт в закладі дошкільної освіти №1 « Оленка»Тимчасово  призупиняється  освітній процес    з   01.06. по 30.06.2018 р.

Пропонуємо для відвідування дошкільниками  на цей період: Дошкільний навчальний заклад ясла-садок  №6 «Золота рибка»( в. Миру,6), Дошкільний навчальний заклад  ясла-садок 2 «Подоляночка» (вулиця Гната Кузовкова,  26)

Адміністрація закладу

          

  

 

 

 

 

З Новим Роком та Різдвом вітайте,,

До нас у гості  завітайте

15.01.2019, на 10 годину,

Щоб звеселити усю дошкільну родину.

Поколядувати, пощедрувати,

Та за рік дочекати. 

                                   Колектив ДНЗ , діти.

Шановні батьки.

Запрошуємо на Новорічні ранки, які пройдуть

у середній групі, 27.12.2018р, о 15.30,

у старшій групі, 28.12.2018р, о  15.30. 

                                    Адміністрація.